Řečníci

Podívejte se na řečníky a mentorky letošní konference.
Řečník

Margareta Křížová

podnikatelka a business konzultantka

Jedna ze zakládajících partnerek CEAG, mentorka začínajících podnikatelů, poradce firem nejen v obchodní a marketingové oblasti a autorka blogu Z deníku investorky (času).

Vystudovala mezinárodní a veřejné vztahy na Škole mezinárodních a veřejných vztahů a Executive Masters of Business Administration na ESCEM School of Business and Management /University of New York/Prague. Původně však vystudovala hotelovou školu. Říká o sobě, že je optimista, ráda vaří, má ráda dobré jídlo a Prosecco.

Margareta je známá především díky pořadu České televize Den D, kde vystupovala jako jedna z investorek: "Tam mě to fakt bavilo, přestože se člověk nestačil divit, na co všechno chtějí lidi získat investici," říká.

Moderovala na Rádiu ZET pořad Podnikání od A do ZET, jako porotce se účastní podnikatelských soutěží, pořádá workshopy a semináře a je autorkou knihy Z deníku investorky - Jak podnikat a nezbláznit se, která ji vyšla letos v červnu.

Řečník

Kamila Vodochodská

Slow fashion koučka, návrhářka osobních kolekcí a bojovnice za smysluplnější nákupy a zdravější planetu

Více jak 14 let působí v oblasti módního průmyslu. Vystudovala obor textilní technologie a návrhářství na TUL, žila a pracovala v USA a Francii. Kromě toho, že působí jako návrhářka osobních kolekcí pro klienty, stylistka předních módních časopisů, kampaní pro společnosti Baťa či Bushman je módní koučkou. Pořádá workshopy na téma Efektivní a smysluplný šatník, pěstuje módní inteligenci a vzdělává v oblasti finanční negramotnosti v souvislosti s módou. Její působení je velmi komplexní, tím je její přístup v tomto oboru jedinečný. Vším, co dělá, se snaží o změnu v myšlení a v přístupu k módě a skrze ni možná i ostatních oblastí životního přístupu.

V roce 2016 vystoupila jako jedna ze speakerů na TedX Prague. Letos se pak zúčastnila jako přednášející na několika významných konferencích počínaje Sustainable Fashion Day pod záštitou Mercedes Benz Fashion Week, kampaně Fashion Revolution, konferencí Lead&Learn 2017 či Tonak Inspiring&Connecting People. V květnu loňského roku byla oceněna jako 5. žena regionu, pro své dlouhodobé sladění nejenom výsledků pracovních, ale též aktivit, které vedou ke zlepšení veřejného života, tvoří hodnoty a přispívají nejenom k rozvoji svého regionu.

Aktuálně připravuje převedení životní i pracovní vize v rámci rozvoje a růstu lidské módní inteligence ve veřejnosti více dostupný a pochopitelný koncept, který by měl pomoci naučit vnímat především mladou generaci smysluplnému módnímu uvažovaní. Dále pracuje na své knižní prvotině a věnuje se pomoci na několika neziskových projektech kvůli vizi a poslání, která rezonuje s jejími osobními hodnotami. Jedním z nich je kurátorství v Pasáži českého designu.

Řečník

Veronika Hurdová

Spisovatelka a blogerka známá jako Krkavčí matka

Veronika Hurdová je maminka tří dětí a o své náhledy na výchovu se dělí na blogu Krkavčí matka. Po deseti letech strávených ve výzkumu trhu se během mateřské rozhodla skončit a vrhnout se na volnou nohu. Dnes se živí jako copywriterka a spisovatelka.

"Aniž by v tom byl záměr, jdu celý život mimo hlavní proud. Narozdíl od svého 15letého já se za to dnes už nestydím.

Mám víc dětí než rukou. Gréta, Marián a Janek se jmenují. Ty děti, ne ruce.
Když děti spí, píšu blog a FB Krkavčí matka. A protože jsou všichni tři dobří spáči po mamince, napsala jsem po nocích ještě 10 KNÍŽEK pro dospěláky i pro děti."

Miluju les, nohy v teple a mého muže Honzu, který na mě čeká v nebi. Děsí mě pobytové zájezdy, snahy o škatulkování a nesmířliví lidé se zavřenými hlavami.""

Řečník

Daniela Lukešová

Lektorka a zakladatelka Tantra Centrum Plzeň a DL Centrum

Daniela je zakladatelkou Tantra centrum Plzeň, centra pro rodinu DL Centrum, české asociace Sexological Bodywork, kouč a především Žena, která si plní své sny: Již přes 12 let se věnuje studiu verbální i neverbální komunikace a typologii lidí. V oblasti práce s tělem u ní vyhrává jóga, hormonální jóga, cvičení na míčích, a to hlavně pro těhotné ženy a další dechové techniky. Aktivně se věnuje práci s těhotnými, páry i jednotlivci. Je certifikovaný sexological bodyworker a během své praxe se přesvědčila, že sexualita je přímo provázaná s životní energií a spokojeností. Vědomě pomáhá ostatním znovuobjevit a stále udržovat svou energii v harmonii a docílit tak spokojeného partnerského i osobního života.

Řečník

Jana Skalová

Dětská fyzioterapeutka a lektorka vědomého pohybu

Dětskou fyzioterapeutkou je Jana už téměř 30 let. Celý ten čas pracovala ve Fakultní nemocnici v Plzni, kde svoji profesi vykonávala na všech dětských odděleních, která se v nemocnici nacházejí a také na ambulanci dětské fyzioterapie. Na každém z těch oddělení ji malí pacienti a jejich rodiče naučili něco jiného. Uvědomila si, že neideální informovanost rodičů o pohybovém vývoji jejich dětí a nevhodná reklama, může velmi snadno způsobit vytvoření nového a zcela jistě zbytečného dětského pacienta.

"Toto všechno a dvě úžasné, pro děti „dýchající“ paní doktorky (Dr. Mydlilová a Dr. Weberová-Chvílová) mě dovedlo ke psaní článků, k přednáškám a nakonec i k napsání malé, ale věřím, že pro rodiče užitečné, knížky. Knížka se jmenuje „S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ a vyšla na podzim roku 2012 v nakladatelství Krigl."

Dnes se Jana kromě dětské fyzioterapie věnuje kurzům vědomého pohybu a kraniosakrální terapii cestou hluboké relaxace.

Řečník

Lucie Štruncová

Designérka a podnikatelka, LC Tools

Osmnáctiletá Lucy před sedmi lety objevila polymerovou hmotu, které se doteď nepustila. Studuje umění, učí workshopy, píše blog, tvoří kreativní návody, vyrábí autorské kolekce šperků a šíří nadšení o polymerech i díky vlastní firmě, kterou s jejím tátou v roce 2013 založili. LC Tools designuje a vyrábí kvalitní nástroje pro práci s polymery, které si lidé zamilovali po celém světě. Lucy se svým týmem také organizuje ojedinělou akci Polymer Week, kdy se do Plzně sjíždí stovka lidí z více než 21 zemí. Miluje tvoření, design, vytváření vizuálů, marketing, psaní, focení… a to vše uplaťnuje při psaní své knihy, která vyjde koncem tohoto roku.

Řečník

Martina Korejčková

Nutriční terapeutka a výživová specialistka

Martina je nutriční terapeutka a výživová specialistka působící v Plzni, avšak především je průvodce a podpora lidí na cestě za lepší postavou, zdravím, stravováním a spokojeností. Toho docílí prostřednictvím individuálních jídelníčků na míru, stravovacích programů, online jídelníčků pro lidi vzdálené a celkového poradenství v oblasti životního stylu (pohyb, psychologická stránka apod.).

Martina také s radostí píše články na webové portály (celostnimedicina.cz, zivavoda.cz, herbandme.cz), přednáší a vyučuje na témata z oblasti stravování a zdraví. V roce 2017 působila jako výživová poradkyně pro finalistky České Miss.

Řečník

Monika Havlová

Nez. Future Executive Senior Sales Director, Mary Kay

Monika působí u kosmetické společnosti Mary Kay: už více jak 13 let učí ženy pečovat o sebe, svou pleť a také jak dosáhnout finanční nezávislosti. Příležitost s Mary Kay ji vstoupila do života v době, kdy pracovala jako recepční hotelu. Toto zaměstnání ji však neuspokojovalo. V příležitosti ucítila velkou šanci posunout se dál profesně i osobnostně, přestože to znamenalo změnu oboru.

Nyní pracuje jako Nezávislá Future Executive Senior Sales Director a zvládá skloubit pracovní i rodinný život. Je maminkou dvou dětí a věří, že každá žena může být jak úspěšnou podnikatelkou, tak i výbornou maminkou.

Řečník

Petra Chadimová

Zakladatelka platformy My ženy

Po ukončení studia ekonomie a managementu se Petra několik let pohybovala v oblasti startupů a začínajících podnikatelů a věnovala se především organizaci vzdělávacích, networkingových a dalších business akcí, konferencí a také propagaci podnikání mezi studenty Západočeské univerzity. Přes dva roky působila v realizačním týmu Plzeňského business kotle - platformy plzeňských podnikatelů a startupistů.

V roce 2015 otevřela se svým manželem taneční školu DanceFlow, kde společně vedou kurzy pro páry i jednotlivce, organizují tančírny a akce pro veřejnost a hlavně učí, jak si tanec užít.

"Žít své sny je pro mě základem spokojeného a smysluplného života. Přála bych každému, aby dělal, co ho baví, a naopak - svou práci miloval, rozdával radost a tím prospíval svému okolí. Projekt My ženy pro mě znamená příležitost podpořit ženy na cestě za jejich sny, inspirovat a vytvořit prostor k osobnímu rozvoji, ke vzájemné spolupráci a sounáležitosti."

Řečník

Dominika Pašková

jednatelka jazykové školy Perfect World & moderátorka konference

"Jsem obyčejná žena s neobyčejnou vůlí, maminka již téměř čtyř dětí, jednatelka Perfect World, jazykovky se srdcem, nadšená lektorka angličtiny, němčiny a španělštiny, sportovkyně, saunérka a především nenapravitelný snílek, který se nebojí realizovat své sny. Mým cílem je skutečně pomáhat lidem a způsobovat, že jejich životy budou naplněnější a vědomější.""

Načerpejte pozitivní energii od těchto inspirujících mentorek!

Nenecháváme nic náhodě a pečlivě vybíráme další řečníky, jejichž jména vám postupně odtajníme :-)

Vstupenky

Student
 

od 1. 7. do 19. 10. 2018

1590/ osobu
  • celodenní vstup na konferenci (přednášky, diskuze, workshopy)
  • celodenní catering
  • ledovcová voda Aqua Angels
  • doprovodný program partnerů konference
  • chill out zóna
  • welcome drink
  • networkingový večírek a afterparty
  • dárková taška
  • poukaz v hodnotě 500 Kč na sestavení jídelníčku na míru v poradně Stravování s radostí - Martina Korejčková
  • Taxify voucher
Koupit vstupenku

Vstupenky zdarma

Protože chceme dát šanci každé ženě, rozhodly jsme umožnit vstup zdarma těm, které to nemají jednoduché: jsou na mateřské, je jim 50+ nebo jsou v těžké finanční situaci, která jim brání se naší konference zúčastnit.

Stačí napsat na adresu my@my-zeny.cz vaši osobní motivaci, proč se chcete konference zúčastnit a proč bychom měly vybrat právě vás.

Naším cílem je podpořit vás na cestě za vašimi sny, dát vám prostor pro růst, dodat odvahu a inspiraci. Protože každá žena může být sama sebou a žít své sny.