Program

Inspirující přednášky. interaktivní workshopy. diskuze.

Sobota 20. října 2018

8:00 - 9:00   registrace a ranní káva


9:00 - 9:05   zahájení konference


9:05 - 11:00 BLOK 1
Lucie Štruncová: Dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno

V tvůrčím prostředí se pohybuji již od svého dospívání. Nechte se inspirovat mým příběhem a myšlenkou, že začít můžete kdykoliv a je úplně jedno, zda-li je vám 13, či 50. Pokud vás za vaším nápadem žene tvůrčí motivace, pak jste na správné cestě.
  Monika Havlová: Mám na to psát svůj vlastní životní příběh

Užívejte a řiďte si svůj vlastní život tak, jak chcete a já vám ukážu, jak je možné skloubit jak kariéru, tak i rodinu a být v úplném souladu se všemi vašimi hodnotami.
    Diskuze a dotazy z publika

    Panelová diskuze: Objev svůj talent

Moderuje: Lucie Štruncová

11:00 - 11:30   coffee break


11:30 - 12:55 BLOK 2
Veronika Hurdová: Jak žít život podle svých představ

Jak jsem se z krysího závodu dostala na volnou nohu a dneska díky tomu můžu žít svůj život přesně tak, jak potřebuju? Nemusím si brát dovolenou, nerozlišuju práci a odpočinek, můžu dny trávit s dětmi a učit je doma, můžeme spolu cestovat.
  Margareta Křížová: Z deníku investorky aneb jak konečně rozjet vlastní byznys

Život je jízda nahoru a dolů, stejně jako podnikání. Ale může to být zábava, i když nejsme perfektní, občas hřešíme, často se bojíme, občas prokrastinujeme, čteme brak, lelkujeme, ale pak zabereme a začnou se dít věci. A na to člověk nemusí být superžena. Stačí chtít a rozjet to tady a teď.
    Diskuze a dotazy z publika


13:00 - 14:00   Oběd


14:00 - 15:55 BLOK 3
Martina Korejčková: Jak dopřát svému tělu to nejlepší

Představím vám trochu jiný pohled na to, co má vliv na vývoj naší postavy a tělesné hmotnosti. Vyladěné stravování a dostatek fyzické aktivity je alfa a omega toho, jak vypadáme. Jenže další mnohdy opomíjený aspekt tkví i v tom, co si myslíme o svém těle a s jakým přístupem a myšlenkami přijímáme jídlo. Také Vám přinesu informace o tom, jak působí stres a starosti na naši postavu nebo jakou roli hrají naše emoce v souvislosti s tím, do jakých partií se nám ukládá tuk. Nahlédněme společně pod pokličku tématu psychologie hubnutí, přístupu k jídlu a své postavě.
  Jana Skalová: Naslouchej si a věř sama sobě

Během přednášky vám budu povídat o dokonalosti darů, se kterými se rodíme. O síle mateřské i otcovské intuice. O nádherně přirozené komunikaci s našimi dětmi. O tom, jak zůstat sami sebou a poznat, co je pro naše děti i pro nás to nejideálnější i pod tlakem radilů.
  Daniela Lukešová: Jak se stát opravdovou ženou

Chcete být opravdovou ženou? Takovou ženou, která se nemusí něčeho doprošovat, dožadovat ani žadonit? Ženou, která dostává a bere si všechno s největší samozřejmostí a okolí se k ní chová s respektem? Jak na to, se dozvíte na mojí přednášce. Zároveň Vám také povím něco o cyklické životní síle, kde ji hledat a jak ji využívat.
    Diskuze a dotazy z publika


16:00 - 16:30   coffee break


16:30 - 17:30 BLOK 4 - WORKSHOPY (probíhají paralelně)
Kamila Vodochodská: Malý efektivní šatník

Aneb získejte praktický a ověřený návod na pořádek ve skříni i v hlavě. Workshop vám pomůže najít sebe, svůj osobní styl a tak jednou pro vždy vymazat pocit “mám skříň narvanou a přitom nemám co na sebe”. Seminář bude mít blahodárný vliv i na stav vašeho konta. Dozvíte se konkrétní kroky jak na módní očistu a možná se i vaše módní uvažování začne proměňovat v to, které využívá principů módní inteligence a odpovídá tak 21. století.
  Veronika Hurdová: Jak překonat překážky na cestě za svými sny

Na workshopu vám ukážu možné cesty, jak si plnit a žít své sny, jak opustit zajeté stereotypy o tom "co se musí" a "co se má" a jak bojovat se strachy, které se s tímhle odvážným krokem pojí.
  Daniela Lukešová: Ženská esence a životní síla

Ženská esence je živoucí energie proudící celým tělem v takové podobě, kterou ji dovolíme a necháme proudit a růst. V okamžiku svého narození je každá žena jedinečná a vše, co ji vyživuje, spočívá v ní samotné. Podpořte svou ženskou esenci a naučte se naslouchat svému tělu.
  Karolína Drmlová & Pavla Švarcová: Podnikání a strategie podle Walta Disneye

Uvažujete o podnikání? Kde a jak vůbec začít? Nechte se inspirovat strategií Walta Disneye. Během workshopu se naučíte metodě kreativního řešení problémů a zkusíte si vytvořit konkrétní základ podnikatelského záměru. Využijte své vnitřní zdroje při přemýšlení o podnikání v rolích Vizionářka, Realizátorka, Konstruktivní kritička a naučte se k řešení problémů individuálních i týmových přistupovat kreativně.

17:30 - 17:45   zakončení konference


17:45 - 19:00   after party a networkingový večírek


    *Pořadatel si vyhrazuje právo na jeho změnu - uvedené řečníky, přednášky a workshopy může pořadatel nahradit nebo změnit.

Workshopy

Na konferenci budou probíhat praktické workshopy, na které se bude možné přihlašovat v den konání ráno při registraci, příp. i během dne, pokud bude ještě volná kapacita. Počet míst na jeden workshop bude omezen.

Na co dalšího se můžete těšit?

Chystáme pro vás bohatý doprovodný program, který zde budeme průběžně aktualizovat.

Why choose Us?

Chillout zóna

Dopřejte si odpočinek a načerpejte síly na další přednášky. Popovídejte si s kamarádkou u šálku lahodné kávy a sdílejte své zážitky v pohodlí odpočinkové zóny.

Why choose Us?

Stánky vystavovatelů a partnerů

Seznamte se s originálními výrobky, službami a zajímavými projekty. V předsálí se těšte na stánky vystavovatelů a partnerů letošní konference.

Why choose Us?

Ledovcová voda Aqua Angels

Pitný režim po celou dobu konference zajistí skvělá ledovcová voda Aqua Angels z Islandu, která je vysoce zásaditá, nízkomineralizovaná a vysoký obsah kyslíku vás okamžitě revitalizuje.

After párty & networking

Budete moci blíže poznat ty, které jste potkaly na konferenci, probrat s nimi přednášky a třeba která témata je zaujala. A to vše u dobrého pití a za doprovodu skvělé hudby!

Tohle všechno na vás čeká!

V ceně vstupenky totiž nejsou jen přednášky a workshopy, ale také tohle všechno ;-)

Vstupenky

Student
 

od 1. 7. do 19. 10. 2018

1590/ osobu
  • celodenní vstup na konferenci (přednášky, diskuze, workshopy)
  • celodenní catering
  • ledovcová voda Aqua Angels
  • doprovodný program partnerů konference
  • chill out zóna
  • welcome drink
  • networkingový večírek a afterparty
  • dárková taška
  • poukaz v hodnotě 500 Kč na sestavení jídelníčku na míru v poradně Stravování s radostí - Martina Korejčková
  • Taxify voucher
Koupit vstupenku

Vstupenky zdarma

Protože chceme dát šanci každé ženě, rozhodly jsme umožnit vstup zdarma těm, které to nemají jednoduché: jsou na mateřské, je jim 50+ nebo jsou v těžké finanční situaci, která jim brání se naší konference zúčastnit.

Stačí napsat na adresu my@my-zeny.cz vaši osobní motivaci, proč se chcete konference zúčastnit a proč bychom měly vybrat právě vás.

Naším cílem je podpořit vás na cestě za vašimi sny, dát vám prostor pro růst, dodat odvahu a inspiraci. Protože každá žena může být sama sebou a žít své sny.