O konferenci

Pro koho je a proč se zúčastnit?

Pro koho je konference určena?

Konference je určena všem ženám, které si chtějí rozšířit své obzory v oblasti byznysu, managementu, osobního rozvoje i zdravého životního stylu. O své životní příběhy se přijedou podělit zajímavé a inspirující ženy různých profesí, které spojuje touha a odvaha jít za svými sny a žít svůj život naplno. Nezáleží, kolik vám je, jakou profesi vykonáváte, či jaké máte sny. Důležité je, zda chcete svůj život plně uchopit do vlastních rukou a pracovat na sobě a na svých snech.

Potkejte se s inspirujícími ženami, úspěšnými podnikatelkami, ženami, které boří společenské stereotypy a jdou vlastní cestou. Konference svým obsahem i zaměřením nabízí jedinečnou příležitost k načerpání nových impulsů, nápadů a pozitivní energie pro váš život či podnikání.

Proč se konference zúčastnit?

Why choose Us?

Zatím studuješ? Přemýšlíš, co po škole?

Jsi aktivní, ale zatím netušíš, čemu by ses chtěla dál věnovat? Kde nastartovat úspěšnou kariéru? Konference ti ukáže, že každá žena může být sama sebou a dělat, co ji baví. Chce to jen odvahu vyjít. Spousta úspěšných podnikatelek začínala už při škole. Nech se inspirovat příběhy našich mentorek. Doporučujeme panelovou diskuzi Mladé a úspěšné - s mladými ženami, kterým nebylo ještě ani 30 a už ve svém oboru vynikají.

Why choose Us?

Uvažujete o podnikání?

Přemýšlíte, že se vrhnete do vlastního byznysu? Chcete si splnit svůj dávný sen? Nebo zatím netušíte a hledáte to, co by vás bavilo a zároveň uživilo? Načerpejte inspiraci a nechte si poradit od zkušených podnikatelek. Propojte se s těmi, kteří vám pomůžou s vašimi nápady a vizemi.

Why choose Us?

Již podnikáte?

Jste podnikatelkou a chcete svůj byznys zefektivnit? Na konferenci máte možnost potkat úspěšné podnikatelky, které se podělí o své letité zkušenosti. Inspirujte se, jak ony čelí podobným problémům jako vy. Nechte si poradit a získejte konkrétní tipy pro vaši podnikatelskou cestu. Seznamte se s novými lidmi a propojte s těmi, kteří vaše projekty podpoří.

Why choose Us?

Toužíte po novém impulsu či změně?

Program konference je nabitý přednáškami, které vám rozšíří obzory - ať už v oblasti byznysu, managementu, osobním rozvoji či zdraví. Každý si najde to své. Máte možnost potkat nové kontakty, načerpat inspiraci a impulsy pro váš další profesní a osobní rozvoj. Uvědomit si, co je v životě důležité a jak dosáhnout životní spokojenosti.

Why choose Us?

Jste maminka na mateřské?

Chcete se vrátit do práce a přemýšlíte, co dál? Řada úspěšných podnikatelek rozjela svůj byznys právě na mateřské. Ukážeme vám, že možné je cokoli. Nechte se inspirovat našimi mentorkami a poslechněte si konkrétní tipy a rady. Doporučujeme navíc workshop od Krkavčí matky.

Why choose Us?

Pořád nevíte, zda se akce zúčastnit? :-)

Pokud máte chuť na sobě pracovat, jste otevřena novým příležitostem nebo se zkrátka chcete jen potkat se stejně naladěnými ženami, dopřejte si den pro sebe. Třeba tu potkáte novou přítelkyni ;-)

Zažijte unikátní konferenci Každá žena může!

Zajistěte si svou vstupenku včas.

Vstupenky

Student
 

od 1. 7. do 19. 10. 2018

1590/ osobu
  • celodenní vstup na konferenci (přednášky, diskuze, workshopy)
  • celodenní catering
  • ledovcová voda Aqua Angels
  • doprovodný program partnerů konference
  • chill out zóna
  • welcome drink
  • networkingový večírek a afterparty
  • dárková taška
  • poukaz v hodnotě 500 Kč na sestavení jídelníčku na míru v poradně Stravování s radostí - Martina Korejčková
  • Taxify voucher
Koupit vstupenku

Vstupenky zdarma

Protože chceme dát šanci každé ženě, rozhodly jsme umožnit vstup zdarma těm, které to nemají jednoduché: jsou na mateřské, je jim 50+ nebo jsou v těžké finanční situaci, která jim brání se naší konference zúčastnit.

Stačí napsat na adresu my@my-zeny.cz vaši osobní motivaci, proč se chcete konference zúčastnit a proč bychom měly vybrat právě vás.

Naším cílem je podpořit vás na cestě za vašimi sny, dát vám prostor pro růst, dodat odvahu a inspiraci. Protože každá žena může být sama sebou a žít své sny.