FAQ

Nejčastější otázky a praktické informace pro účastníky

Pro koho je konference určena?

Konference je určena všem ženám, které si chtějí rozšířit své obzory v oblasti byznysu, managementu, osobního rozvoje i zdravého životního stylu. Ženám, které si chtějí dopřát den pro sebe, načerpat inspiraci a nové impulsy pro svůj další osobní či profesní rozvoj. O své životní příběhy se přijedou podělit zajímavé a inspirující ženy různých profesí, které spojuje touha a odvaha jít za svými sny a žít svůj život naplno. Nezáleží, kolik vám je, jakou profesi vykonáváte, či jaké máte sny. Důležité je, zda chcete svůj život plně uchopit do vlastních rukou a pracovat na sobě a na svých snech.

Doprava aneb jak se na konferenci dostat?

Why choose Us?

MHD

Vědeckotechnický park se nachází na Borských polích (Teslova ul. 3) a jezdí sem autobus č. 30 a 24 (zastávka Vltava, pak cca 8 minut pěšky) nebo trolejbus č. 15 (zastávka Borská pole, pak asi 5 minut pěšky).

Why choose Us?

Parking

Pokud pojedete autem, můžete pohodlně zaparkovat na bezplatných vyhrazených parkovacích stáních v ulici Morseova, která jsou vzdálena asi 5 minut pěšky od hlavní budovy VTP.


Why choose Us?
Why choose Us?

Taxify

Využít můžete i služeb našeho partnera Taxify, který pro účastníky konference poskytl slevu 100% až do výše 200 Kč - stačí si stáhnout jejich aplikaci a zadat promokód MYZENY2018.

Návod, jak postupovat:
1) Stáhněte si aplikaci Taxify na Google play nebo App Store
2) Zaregistrujte se a zadejte svou platební kartu
3) V menu po levé straně zvolte promokod a zadejte Váš promokód "MYZENY2018"
4) Sleva na 100% ceny jízdy až do výše 200 Kč bude automaticky odečtena na konci jízdy
5) Platí na 2 jízdy po Plzni a při platbě prostřednictvím aplikace
6) Jízdy je možné uskutečnit od 15.10.2018 do 22.10.2018
7) Užijte si své Taxify jízdy!Praktické informace

Why choose Us?

Otevírací doba a registrace

Vstup do budovy bude otevřen v 8:00.

Každá účastnice se při vstupu prokáže platnou vstupenkou (vytisknutou nebo v mobilu), obdrží visačku se jménem a tašku na uvítanou s konferenčními materiály a dárečky.

Why choose Us?

Co na sebe a s sebou?

Doporučujeme určitě pohodlné a zároveň stylové (např. smart casual), zkrátka takové, v němž se budete celý den cítit příjemně.

Nezapomeňte na vstupenku (vytisknutou nebo v mobilu) a dobrou náladu ;-) O ostatní se již postaráme my.

Why choose Us?

Jídlo aneb zdravé dobroty od Arnie's Bistro

O chuťové zážitky na konferenci se postará česko-srílanský tým kuchařů z nově otevřeného Arnie's Bistro v Plzni. V ceně vstupenky je zahrnuto celodenní občerstvení:

Po příchodu se tak těšte na ranní povzbuzení v podobě výběrové kávy Arnie's (směs výběrových káv zn. Arnies), připravenou filtrovanou metodou na frenchpressu.

Během dne vás pak čekají dvě přestávky, kdy doplníte energii a ochutnáte zdravé dobroty jako např. finger sendvič tramezzino, Red velvet cupcake z červené řepy nebo Fit Míša řez s proteinem.

Nebude chybět ani vydatný oběd podávaný formou studeného a teplého bufetu.Why choose Us?

Ledovcová voda Aqua Angels

Pitný režim po celou dobu konference zajistí skvělá ledovcová voda Aqua Angels z Islandu, která je vysoce zásaditá, nízkomineralizovaná a vysoký obsah kyslíku vás okamžitě revitalizuje.

Why choose Us?

Afterparty & networking

Po skončené moderované části bude přímo na místě následovat networkingový večírek, během něhož budete moci blíže poznat ty, které jste potkaly na konferenci, probrat s nimi přednášky a třeba která témata je zaujala. A to vše u dobrého pití a za doprovodu skvělé hudby!

Why choose Us?

Připojení k internetu

V celém areálu konference se nachází bezplatné připojení k internetu.

Zažijte unikátní konferenci Každá žena může!

Zajistěte si svou vstupenku včas.

Vstupenky

Student
 

od 1. 7. do 19. 10. 2018

1590/ osobu
  • celodenní vstup na konferenci (přednášky, diskuze, workshopy)
  • celodenní catering
  • ledovcová voda Aqua Angels
  • doprovodný program partnerů konference
  • chill out zóna
  • welcome drink
  • networkingový večírek a afterparty
  • dárková taška
  • poukaz v hodnotě 500 Kč na sestavení jídelníčku na míru v poradně Stravování s radostí - Martina Korejčková
  • Taxify voucher
Koupit vstupenku

Vstupenky zdarma

Protože chceme dát šanci každé ženě, rozhodly jsme umožnit vstup zdarma těm, které to nemají jednoduché: jsou na mateřské, je jim 50+ nebo jsou v těžké finanční situaci, která jim brání se naší konference zúčastnit.

Stačí napsat na adresu my@my-zeny.cz vaši osobní motivaci, proč se chcete konference zúčastnit a proč bychom měly vybrat právě vás.

Naším cílem je podpořit vás na cestě za vašimi sny, dát vám prostor pro růst, dodat odvahu a inspiraci. Protože každá žena může být sama sebou a žít své sny.